Kemp

Rezervujte si miesto včas!

Cieľom kempu je ponúknuť basketbal čo najväčšiemu počtu detí a vychovať úspešných ľudí ako aj basketbalistov. Veríme, že každý účastník odíde z letného športového kempu s novými skúsenosťami, veselými zážitkami i peknými spomienkami.

Každý hráč musí pracovať na všestrannom rozvoji pre basketbalový vrcholový šport. Rozvíjanie iba jednej z mnohých zručností by bolo kontraproduktívne.

Kondičné tréningy

Tréningy sa zameriavajú na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť) a najmä na rozvoj základného kondičného faktoru – činnosti srdca. Cviky sú zamerané na všetky svalové partie a vychádzajú zo základných cvikov.

Basketbalové tréningy zručností

Basketbal si vyžaduje tímovú prácu resp. spoluprácu. Rovnako nevyhnutná je vysoká úroveň presnosti, úsudku, individuálnych zručností, iniciatívy a sebaovládania.

Atletika

Atletika je kráľovná. Učí deti a mládež behať, skákať a hádzať. To sú základy pre akýkoľvek iný šport. Vykonávať len jednu individuálnu disciplínu, je pre deti a mládež náročné. Oveľa viac sa žiaci naučia, ak ich majú možnosť striedať. 

Tréneri.

Alen Zdrlić

Basketbalový tréner s dlhoročnými skúsenostmi pôsobí od roku 1996 ako tréner a manažér v basketbalovej škole Zadar. So výberovými skupinami, ktoré vedie, dosiahol veľa úspechov v chorvátsku aj na medzinárodných turnajoch. Medzi ostatnými líder mladšej vekovej kategórie sk Zadar bol dvakrát chorvátskym majstrom, trikrát druhý a dvakrát tretí. Pôsobil aj ako tréner mladších kategórií reprezentácie chorvátska (u14, u15), s ktorým v rôznych medzinárodných súťažiach získaval medailové umiestnenia.

Jure Šango

Na príprave atletickej časti kempu bude spolupracovať aj Jure Šango, zakladateľ atletickej akadémie "Škola trčanja Zadar", hlavný atletický tréner zodpovedný za prírpavu seniorskej basketbalovej reprezentácie Chorvátska a Bosny a Hercegoviny. V minulosti pôsobil v kluboch KK Zadar, Puntamika Zadar, Cibona Zahreb, a je považovaný za špičku medzi chorvátskymi atletickými trénermi.

Rajko Vidakovič

Rajko Vidaković má bohaté skúsenosti z mnohých Chorvátskych klubov ako Cibona Záhreb, KK Zadar, KK Dubrovník, KK Ugljan, KK Voštarnica a ďalšie s ktorými zbieral najcennejšie kovy od zlata po bronz. Spolupracoval a aj viedol individuálne tréningy hráčov NBA: Dario Šarić, Jusuf Nurkić, Dalibor Bagarić, Gordan Giriček, Zoran Planinić, Damir Markota. Taktiež individuálne trénoval mnohých hráčov euroligy a najvyšších európskych líg.

Martina Šango

Od roku 2009 pôsobí ako kondičná trénerka všetkých výberových skupín a má podiel na získaných medailách basketbalovej školy Zadar.

 

Prehľad programu letného intenzívneho športového kempu

Nedeľa

Príjazd do kempu

Ubytovanie, zoznamovanie, večera

 
Pondelok

3-fázové tréningy: Basketbalový tréning. Atletický tréning. Basketbalový tréning.

 
Utorok

3-fázové tréningy: Basketbalový tréning. Atletický tréning. Basketbalový tréning.

 
Streda

3-fázové tréningy: Basketbalový tréning. Atletický tréning. Basketbalový tréning.

 
štvrtok

Basketbalový tréning / Regenerácia / Odpočinok

 
Piatok

3-fázové tréningy: Basketbalový tréning. Atletický tréning. Basketbalový tréning.

 
Sobota

Basketbalový tréning.

Ukončenie a vyhodnotenie kempu. Odjazd / Odchod

 

1 turnus
30.6 2024 - 6.7 2024

2 turnus
7.7.2024 - 13.7 2024

 

Rezervačný poplatok 50€

LIMITOVANÝ POČET 20 miest na turnus.

Objednávka je platná až po potvrdení zo strany usporiadateľa.

Doprava na miesto kempu. Individuálne riešená klientami.

Komunikačný jazyk v kempe. Anglický (tréningy), Slovensky / iný (individuálne)

Lekárske potvrdenie. Absolvovanie lekárskej prehliadky vzhľadom na intenzitu tréningov

 

 

MIESTO KONANIA LETNÉHO ŠPORTOVÉHO KEMPU

ZADAR, CHORVATSKO

 

 

PRO Talent ZADAR KEMP 2024

Miesto: Športski Centar Višnjik, ZADAR, Chorvátsko
Tel: +421 944 072 840
 
Organizátor: o.z. PRO Talent Slovakia, Hrušková 44H, Bratislava 831 06, Slovakia - EU

 

 

PREDCHÁDZAJÚCE ROČNÍKY

PROTalent SK ZADAR SUMMER KEMP 2023 VIŠNJIK